Zajęcia dodatkowe
Nauczyciel |
nazwa kółka |
klasa klasy |
dzień tygodnia – godzina lekcyjna |
godzina |
M. Łapeta |
Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze |
II a |
Czwartek 5 godzina lekcyjna |
1 godzina |
A.Urbaniak |
Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze |
II b |
Poniedziałek 6 godzina lekcyjna |
1 godzina |
s. Wanda Piwońska |
Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze |
III a |
Piątek 6 godzina lekcyjna |
1 godzina |
A.Markowska |
Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze |
III b |
Wtorek 5 godzina lekcyjna |
1 godzina |
W. Mietelska |
Zaj. dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego |
VII - VIII |
Wtorek 9 godzina lekcyjna |
1 godzina |
M. Turska |
Zaj. dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego |
IV- VI |
Środa 7 godzina lekcyjna |
1 godzina |
A. Bajerlain - Jura |
Zajęcia rozw. zd. z języka angielskiego/Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
Kl. II a |
Czwartek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
K. Konicka-Dendewicz |
Zajęcia rozw. zd. z języka angielskiego/Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
Kl. II b |
Środa 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
L. Haładus |
Zajęcia rozw. zd. z języka angielskiego/Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
VI b |
Piątek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
IV |
Poniedziałek 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
V a i V b |
Piątek |
1 godzina |
||
M. Maślanka |
Zajęcia rozw. zd. z języka angielskiego/Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
III a |
Wtorek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
IIII b |
Poniedziałek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
VI a |
Wtorek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
K. Brzeska |
Zajęcia rozw. zd. z chemii / zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze |
|
środa 7:10-7:55 |
1 godzina |
M. Śpiewak |
Zajęcia rozw. zd. informatyczne |
|
sobota godz. 10.30-12.00
|
2 godziny |
R. Czechowski |
Zajęcia rozw. zd. informatyczne
|
I-V |
Sobota godz. 9.00-10.30 |
2 godziny |
Anna Zaguła |
Zajęcia rozw. zd. z historii / zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z historii
|
V a i V b |
Piątek 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
VI a i VI b |
Piątek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
s. Tomasza Stec |
Zajęcia rozw. zd. z geografii / Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z geografii
|
V - VIII |
Czwartek 7:10-7:55 |
1 godzina |
K. Ułamek |
Zajęcia rozw. zd. z fizyki / zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z fizyki |
VII |
Poniedziałek 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
VIII |
Poniedziałek 9 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
|
Zajęcia rozw. zd. z matematyki / Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki |
VII
|
środa 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
VIII |
środa 7 godz. lekcyjna
|
1 godzina |
||
|
Zajęcia rozw. zd. z matematyki / Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki |
IV |
środa 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
V a |
wtorek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
V b |
wtorek 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
VI a |
Środa 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
VI b |
poniedziałek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
D. Leszczyłowska |
Zajęcia rozw. zd. z biologii / Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z biologii
|
V- VIII
|
Sobota godz. 9.00-10.30 |
2 godziny |
A. Kotarska |
Zajęcia rozw. zdolności plastyczne |
I a |
Wtorek 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
I b |
Poniedziałek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
II a |
Środa |
1 godzina |
||
II b |
Środa |
1 godzina |
||
III a |
Piątek 5 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
III b |
Wtorek 5 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
IV-VIII |
Sobota godz. 9.00-10.30 |
2 godziny |
||
M. Girek |
Zajęcia rozw. uzdolnienia muzyczne |
I a |
Poniedziałek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
I b |
Piątek |
1 godzina |
||
II a |
Piątek |
1 godzina |
||
II b |
Poniedziałek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
III a |
Poniedziałek 5 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
III b |
Czwartek 5 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
IV, V a, |
Wtorek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
VII, VIII |
Środa 8 godz. lekcyjna |
1 godzina
|
||
E. Pyrkosz |
Zajęcia rozw. zdolności szachowe |
I a |
Czwartek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
I b |
Poniedziałek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
II a |
Czwartek 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
II b |
Czwartek 5 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
III a |
Poniedziałek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
III b |
Poniedziałek 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
IV – VI |
Czwartek |
1 godzina |
||
VII - VII |
Czwartek |
1 godzina |
||
K. Polewski |
Zajęcia rozw. zdolności taneczne |
I a |
Poniedziałek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
I b |
Poniedziałek |
1 godzina |
||
II a |
Środa 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
II b |
Środa |
1 godzina |
||
III a |
Środa 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
III b |
Poniedziałek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
J. Bielak |
Gry i zabawy ruchowe |
I a |
Czwartek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
I b |
Czwartek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
II a |
Piątek 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
II b |
Czwartek 8 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
III a |
Piątek 6 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
III b |
Piątek 7 godz. lekcyjna |
1 godzina |
||
J. Bielak |
Gimnastyka korekcyjna |
I - III |
Środa 7 i 8 godz. lekcyjna |
2 godziny |
SKS |
Z. Markowski
|
IV-VI
|
Wtorek 7, 8 godz. lekcyjna 13:40-15:20 |
2 godziny |
Czwartek 7, 8 godz. lekcyjna 13:40-15:20 |
2 godziny |
|||
T. Kapica |
VII – VIII |
Środa 8-9 godz. lekcyjna 14:35-16:15 |
2 godziny |
|
Piątek 8-9 godz. lekcyjna 14:35-16:15 |
2 godziny |