al. NMP 58/60

Jesteś tutaj: Start / Pomoc

Pomoc

Przeglądanie stron

Aby przeglądać strony serwisu BIP wybierz z menu po lewej stronie ekranu interesującą Cię informację. Elementy menu mogą posiadać podkategorie, są one oznaczone. Każda informacja publiczna składa się z pola tekstowego oraz opcjonalnie z załączników. Wszystkie informacje i pliki są dodawane i zmieniane tylko i wyłącznie przez podmiot, na którego stronie się znajdujemy. Każdy wpis posiada autora oraz datę jego ostatniej modyfikacji.

Archiwum informacji

Każda zmiana informacji przez instytucję zostaje odnotowana. Nowy wpis pojawia się jako główny, a każdy stary jest przenoszony do archiwum. Każda podstrona ma swoje archiwum, w formie spisu u dołu strony. Klikając "Więcej" jesteśmy przenoszeni do archiwalnego wpisu, wraz z pełnym tekstem, załącznikami.

Brak załączników

Wytworzono:2022-05-19 11:04przez: Agata Sidoruk
Opublikowano:2022-05-19 11:04przez: Agata Sidoruk
Podmiot udostępniający: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Matki Zofii Szulc Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie