Publiczna Szkoła Podstawowa im. Matki Zofii Szulc Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie

Logo szkoły

al. NMP 58/60

42-200 Czestochowa

Wyszukiwarka

Spotkanie Śląskiej Kurator Oświaty z laureatami, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2021/2022

Sukces uczniów naszej szkoły.

12 maja 2022 r. w Sali Sejmu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyło się spotkanie Śląskiej Kurator Oświaty z laureatami, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w  Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2021/2022.

W gronie wyróżnionych znaleźli się laureaci konkursów, którzy wykazali się niezwykłą umiejętnością syntetycznego łączenia faktów i informacji, podejmując wyzwania konkursowe z kilku różnych, często odległych dyscyplin naukowych.
Spotkanie otworzyła Śląska Kurator Oświaty, która pogratulowała wszystkim zaproszonym młodym gościom, podkreślając jednocześnie ich pracowitość i upór w dążeniu do celu. Laureaci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w wojewódzkich konkursach przedmiotowych zostali uhonorowani przez Śląską Kurator Oświaty listami gratulacyjnymi oraz nagrodami.

Na zakończenie, specjalnie dla zaproszonych gości z krótkim programem muzycznym wystąpił kwartet saksofonowy z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach.